Klimatizace do domu


Klimatizace akce
Klimatizace do bytu
Klimatizace do auta
Kamerové systémy pro lihovary
Klimatizace do domu
Kamerový systém
Ochrana kamerami
Očima strážce
Kavárna v Ostravě
Kamery na veřejnosti
Kamery v kampusu
Vývoj kamer
Ochrana kamerami
Porovnání kamer

Klimatizace akce

Klimatizace do domu

Oteplování je a stále větší teploty v léte nelze upřít. Ať jsou vyšší teploty způsobené čimkoli, lepší je zpříjemnit si pobyt v domě pomocí klimatizace a mít tak teplotu pod kontrolou. Zajištění bezpečeného domova spolu s příjemnou teplotou jednoznačně zvyšuje kvalitu života.

Instalace klimatizace je nutno nechat na instalační firmu z několika důvodů. Především kvůli bezpečnosti vedení chladící kapaliny mezi venkovní a vnitřní jednotkou. Každý unik chladící kapaliny je totiž nebepeční pro zdraví. Sice se dnes používají již bezpečnější chladiva, ale to nic nemění na důležitosti kvality instalace. Určitě doporučujeme instalovat klimtizaci, která má oddělenou chladící jednotku, která je venku. Druhou je pak vnitřní jednotka, která obsahuje ventilátor a fouká studený vzduch do místnosti.

Pro rodinné domy je nutné venkovní klimatizační jednotku dimenzovat dostatečně, protože se dá předpokládat, že budete mít více vnitřních jednotek. Tento systém je tedy vícepokojový. Na střechu domu se umístí venkovní jednotka (výměník), kde dochází ke snižování teploty chladící kapaliny. Venkovní jednotky jsou o výkonu od 2kW až po průmyslové 168 kW pro velké objekty typu hotelů a podobně. Ochlazená kapalina je pak rozvedena v trobkách ke vnitřním jednotkám. Tyto jednotky využívají studeného oběživa k ochlazení vzduchu. Teplou kapalinu pak vrací zpět venkovní jednotce, která ji opět ochladí. Při ochlazování kapaliny dochází k produkci vody, proto je nutné zajistit také odvod této vody do kanalizace. Hlídání správného odvodu vodu je možné pomocí kamerového systému.

Na každé vnitřní jednotce můžete nastavit vlastní teplotu, kterou bude udržovat. Pro dlouhé letní noci nabízí klimatizační jednotky také velmi tichý chod společně s mírných chlazením. Nemusíte se bát nachlazení a přesto se přjemně vyspíte. Díky malému hluku nebudete rušit ani sebe, ani sousedy, protože venkovní jednotka bude mít puštěný větrák jen velmi málo.

Chladivo v oběžném systému klimatizace je nutné sem tam zkontrolovat, zda nedošlo k jeho úniku a případně jej doplnit. Při doplnění chladiva do klimatizace je nutné provést zkoušku, zda jsou všechny spoje pevné a nepropouští žádnou kapalinu. Velké klimatizační systém musí mít externí dohled od správce budov. Tento dohled zajistí kamerový systém Praha, který přenáší online obraz například na recepci objektu. Je tak vidět, které jednotky jsou v rovozu a jaký mají výkon. Bezpečnostní kamerový systém je jako doplněk celého chytrého způsobu řízení provozu budov.

Klimatizace se ovládá jednak centrálně, ale také pmocí ovladače v každém pokoji. Komunikace a ovládání je hodně jednoduché, prakticky stačí stisknout jediné tlačítko pro nastavení teploty nebo zvýšení otáček větráku. Naprosto super je také natočení lamel na vnitřní jednotce. Vítr tak fouká rovně nebo v určeném směru. V dnešní době je instalace klimatizace levnou záležitostí a není problém tak zabezpečit objekt pohodlím.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Randa
Bezpečnostní kamery jsme dali na dům a urcitě nelituju, sleduji z dovolené co se deje.
Jen
Super, klima se nam osvedcila, je to perfekt v lete jsme daleko odpocatejsi :)
Tonda
Klimu máme doma od Toshiby a super, nemůžu si stěžovat, pohodička v létě.

Výhodná koupě klimatizace akce pro instalaci do bytu, firem i automobilů.