Kamerové systémy pro lihovary


Klimatizace akce
Klimatizace do bytu
Klimatizace do auta
Kamerové systémy pro lihovary
Klimatizace do domu
Kamerový systém
Ochrana kamerami
Očima strážce
Kavárna v Ostravě
Kamery na veřejnosti
Kamery v kampusu
Vývoj kamer
Ochrana kamerami
Porovnání kamer

Klimatizace akce

Kamerové systémy pro lihovary

V roce 2014 koncem ledna byly přesně definovány parametry pro kontrolu lihovarnických provozů. Prováděcí předpis upravuje znění zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu, který se vztahuje na všechny osoby povinné značit líh. Jedna část tohoto zákona hovoří o tom, že každé místo, kde se skladuje líh a provádí se značení lihu musí být vybaveny kamerovým systémem. Tyto speciální kamerové systémy musí mít požadované vlastnosti. Popisuje je konkrétně paragraf 22, který je součástí zmíněného zákona.

Jeden z důležitých parametrů je dlouhý záznam obrazu po dobu 70 dní a také možnost vzdáleného přístupu na kamery pomocí Internet Exploreru. Prováděcí vyhláška také stanovuje, že veškeré kontrolované místnosti musí mít dostatečnou kvalitu záznamu na jednoznačnou identifikaci osob a manipulaci s kolky a alkoholem. Vhodným prostředkem, který tyto podmínky splňuje jsou Full HD kamerové systémy.

Jako první možností jsou HD-SDI kamerové systémy. Mají příznivou cenu a snadnou a rychlou instalaci kamer i záznamového zařízení. Montujeme kamery po celé republice, například kamerové systémy Praha, nebo kamerové systémy Brno. HD-SDI kamery mají rozlišení 2 Mpix. Takto vysoké Full HD rozlišení je dostatečné pro celní správu. Záznamové zařízení podporuje zapojení více disků pro záznam, takže při použití velikosti 4 x 4 TB je dostatečný prostor pro ukládání záznamu po požadovanou dobu 70 dní. K DVR můžeme připojit i externí diskové pole, které dokáže zvětšit úložný prostor několikanásobně. HD-SDI kamery dodáváme v provedení antivandal s IR nebo jednodušší válečkové provedení. Kamery mají infra přísvit a protože do některých provozů jsou požadovány otočné kamery, doporučíme HD-SDI kamery s optickým zoomem 20x a vestavěným infra přísvitem. Nahrávací zařízení je snadné ovládat přes internet a to nejen z požadovaného Internet Exploreru, ale také pomocí mobilních telefonů, tabletů a podobně.

Dalším typem jsou IP kamerové systémy. Tento kamerový systém je také vhodný do lihovarnických prostorů. Velikost obrazu od 1,3 Mpix (HD rozlišení) až po 5 Mpix. Výhodou je možnost větší kvality obrazu a záznam lze nahrávat na počítač nebo síťový rekordér. Nevýhodou je vyšší cena samotných kamer. Na druhou stranu lze při instalaci použít kabeláž a síť, která je už rozvedena. Pro záznam z IP kamer po dobu 70 dní je zapotřebí také velké diskové pole, takže je nutno vybírat vhodné záznamové zařízení, které podporuje několik pevných disků a připojení externího pole. Provedení IP kamer je opět {možné váleček, antivandal provedení nebo otočné kamery|jako otočné kamery, nebo kamery v antivandal

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Randa
Bezpečnostní kamery jsme dali na dům a urcitě nelituju, sleduji z dovolené co se deje.
Jen
Super, klima se nam osvedcila, je to perfekt v lete jsme daleko odpocatejsi :)
Tonda
Klimu máme doma od Toshiby a super, nemůžu si stěžovat, pohodička v létě.

Výhodná koupě klimatizace akce pro instalaci do bytu, firem i automobilů.