Kamerové systémy pro lihovary


Klimatizace akce
Klimatizace do bytu
Klimatizace do auta
Kamerové systémy pro lihovary
Klimatizace do domu
Kamerový systém
Ochrana kamerami
Očima strážce

Klimatizace akce

Kamerové systémy pro lihovary

V roce 2014 koncem ledna byly přesně definovány parametry pro kontrolu lihovarnických provozů. Prováděcí předpis upravuje znění zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu, který se vztahuje na všechny osoby povinné značit líh. Jedna část tohoto zákona hovoří o tom, že každé místo, kde se skladuje líh a provádí se značení lihu musí být vybaveny kamerovým systémem. Tyto speciální kamerové systémy musí mít požadované vlastnosti. Popisuje je konkrétně paragraf 22, který je součástí zmíněného zákona.

Jeden z důležitých parametrů je dlouhý záznam obrazu po dobu 70 dní a také možnost vzdáleného přístupu na kamery pomocí Internet Exploreru. Prováděcí vyhláška také stanovuje, že veškeré kontrolované místnosti musí mít dostatečnou kvalitu záznamu na jednoznačnou identifikaci osob a manipulaci s kolky a alkoholem. Vhodným prostředkem, který tyto podmínky splňuje jsou Full HD kamerové systémy.

Jako první možností jsou HD-SDI kamerové systémy. Mají příznivou cenu a snadnou a rychlou instalaci kamer i záznamového zařízení. Montujeme kamery po celé republice, například kamerové systémy Praha, nebo kamerové systémy Brno. HD-SDI kamery mají rozlišení 2 Mpix. Takto vysoké Full HD rozlišení je dostatečné pro celní správu. Záznamové zařízení podporuje zapojení více disků pro záznam, takže při použití velikosti 4 x 4 TB je dostatečný prostor pro ukládání záznamu po požadovanou dobu 70 dní. K DVR můžeme připojit i externí diskové pole, které dokáže zvětšit úložný prostor několikanásobně. HD-SDI kamery dodáváme v provedení antivandal s IR nebo jednodušší válečkové provedení. Kamery mají infra přísvit a protože do některých provozů jsou požadovány otočné kamery, doporučíme HD-SDI kamery s optickým zoomem 20x a vestavěným infra přísvitem. Nahrávací zařízení je snadné ovládat přes internet a to nejen z požadovaného Internet Exploreru, ale také pomocí mobilních telefonů, tabletů a podobně.

Dalším typem jsou IP kamerové systémy. Tento kamerový systém je také vhodný do lihovarnických prostorů. Velikost obrazu od 1,3 Mpix (HD rozlišení) až po 5 Mpix. Výhodou je možnost větší kvality obrazu a záznam lze nahrávat na počítač nebo síťový rekordér. Nevýhodou je vyšší cena samotných kamer. Na druhou stranu lze při instalaci použít kabeláž a síť, která je už rozvedena. Pro záznam z IP kamer po dobu 70 dní je zapotřebí také velké diskové pole, takže je nutno vybírat vhodné záznamové zařízení, které podporuje několik pevných disků a připojení externího pole. Provedení IP kamer je opět {možné váleček, antivandal provedení nebo otočné kamery|jako otočné kamery, nebo kamery v antivandal

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jen
Super, klima se nam osvedcila, je to perfekt v lete jsme daleko odpocatejsi :)
Tonda
Klimu máme doma od Toshiby a super, nemůžu si stěžovat, pohodička v létě.

Výhodná koupě klimatizace akce pro instalaci do bytu, firem i automobilů.