Klimatizace do bytu


Klimatizace akce
Klimatizace do bytu
Klimatizace do auta
Kamerové systémy pro lihovary
Klimatizace do domu
Kamerový systém
Ochrana kamerami
Očima strážce

Klimatizace akce

Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu jsou dnes již velmi levné a dostupné. Obecně jsou dvojího typu. Pevná instalace se skládá z klimatizační jednotky, která je umístěna zvenku na domě, nebo například na balkóně apod. Ve vnitřních prostorách je pak ventilátor. Pomocí dálkového ovládání pak můžete klimatizaci nastavit a to jak stupně, tak čas kdy má klima být zapnutá.

Druhý typ je přenosný. Ten je naprostor ideální do menších bytů, kde klimatizaci v zimě schováte do sklepa a nezabírá tak žádné místo. Tyto přenosné klimatizace mají ale menší výkon a navíc je chladící jednotka uvnitř bytu, takže je více slyšet.

Na druhou stranu přenosná klimatizace je velice jednoduchá na instalaci. Pouze jednotku přivezete na místo a zapnete do zásuvky. Dálkové ovládání je pak u těchto typů klimatizací také samozřejmostí. Některé typy přenosných jednotek jsou také v perfektním designu, takže se hodí i do kanceláří nebo jiných reprezentativních prostor. Mezi největší výrobce klimatizací do bytu patří Toshiba, LG, Daikin, Karma nebo Funai. Co se týče ceny, pak přenosné klimatizace akce začínají již od 4 tisíc korun, což již není příliš drahé.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Jen
Super, klima se nam osvedcila, je to perfekt v lete jsme daleko odpocatejsi :)
Tonda
Klimu máme doma od Toshiby a super, nemůžu si stěžovat, pohodička v létě.

Výhodná koupě klimatizace akce pro instalaci do bytu, firem i automobilů.